У дитячому наметовому таборі “Острів скарбів” провели благодійний захід

450 0 0

 

 

У дитячому наметовому таборі “Острів Скарбів”, що на Київщині влаштували справжнє свято. “Острів скарбів” — це благодійний проект. Директор табору Максим каже, табір існує більше 15 років.  Сюди переважно потрапляють діти пільгових категорій, які потребують особливої уваги.

На першу зміну до табору приїхали вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Отчий дім”. В гості до них завітали представники азейбарджанської общини. Вони влаштували справжнє свято. Розпочали його запальними кавказькими танцями.

Такі благодійні заходи для дітей влаштовують вже не вперше. Один з організаторів заходу, азербайджанський меценат каже, таким чином вирішили відзначити завершення місяця Рамадан. Це – найважливіший місяць для мусульман, під час якого дотримуються суворого посту.

Діти мали змогу взяти участь у цікавих майстер-класах. Зокрема, і у майстер-класі з футболу. Проводив його професійний футболіст, екс-гравець ФК “Шахтар” Євгеній Реворук. Зовсім нещодавно він в складі української збірної виграв Чемпіонат Світу з футзалу.

Крім того, дітям розповідали про культуру тюркських країн. Наприкінці заходу на малечу чекали подарунки та солодкий стіл.

Читайте ще:  "Особиста думка"

Теги: благоустрій, день в історії, Діти, Земля, Ірпінь онлайн, київщина, Освіта, Погляд, Приірпіння, Фестиваль Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *