У Данилівці на Васильківщині під час дощу відсутнє водопостачання

478 0 0

У військовому містечку №21 в селі Данилівка Васильківського району зникає вода в кранах, коли за вікном дощить. Близько 1000 мешканців із 250 квартир потерпають через аварійний стан водонапірної станції, а особливо даху, який протікає під час дощу.

У Данилівці на Васильківщині під час дощу відсутнє водопостачання
12 вересня мешканці в/м 21 с. Данилівка звернулись до голови Васильківської райдержадміністрації Владислава Одинця з приводу критично-аварійного стану водонапірної станції, що призводить до постійного відключення води у квартирах. Про це повідомляє небайдужий житель військового містечка Ірина Коваль на своїй сторінці в мережі Facebook.

12 вересня мешканці в/м 21 с. Данилівка звернулись до голови Васильківської райдержадміністрації
На звернення громади у держадміністрації відреагували дуже оперативно і вже наступного дня, 13 вересня, о 9:00 безпосередньо на місці події – даху – та в будівлі водонапірної станції відбулась зустріч Владислава Одинця з головою Данилівської сільради Василем Бецом, представниками комунального підприємства, будівельниками, депутатами сільради та небайдужими мешканцями.

Зустріч на даху водонапірної стнції у Данилівці на Васильківщині
На зустрічі було вирішено, що Данилівська сільська рада виділить 30 тисяч гривень на тимчасовий ремонт даху, а далі будуть звертатися за допомогою на отримання державної субвенції до депутата Верховної Ради України Ігоря Кононенка.

Читайте ще:  На околиці Бородянки зайнялася суха трава

Аварійний стан водонапірної станції у Данилівці Васильківського району

Теги: аварійний стан, Васильківщина, водонапірна станція, Водопостачання, Данилівка, звернення Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації