У Бучі займаються реабілітацією диких птахів та тварин

1360 6 1

 

У Бучі вже більше року працює “Центр реабілітації диких птахів “Крила птаха”. Організатор центру Марія на території власної садиби допомагає крилатим відновити здоров’я. Зараз у незвичайному притулку знаходяться сови, сойки, дикі голуби та чимало інших птахів.  Потрапляють сюди крилаті з різних областей, адже таких центрів в Україні надзвичайно мало.

Завдання реабілітаційного центру після лікування – повернути птаха у природнє середовище. Якщо ж травма серйозна, птах залишається жити у притулку, як сич Кузя. А тут вже дбають про правильний раціон та належні умови.

На утримання такого Центру потрібно не лише чимало коштів, а й багато часу. До прикладу, у притулку для диких птахів зараз перебуває і маленький дятел. Його господиня щодня годує з власних рук. Іноді на цей процес витрачається кілька годин.

Допомагають тут не лише диким птахам, а й диким тваринам. Нещодавно до реабілітаційного центру потрапили єноти. Одного з них люди знайшли у покинутій клуні в м.Ірпінь. Зоозахисниця Ірина Мурга, яка приїхала на порятунок тварини зазначає, єнота просто кинули напризволяще.

Згодом постраждалому надали усю необхідну допомогу. Марія зазначає, що тварину одразу прийняли до центру. Адже на весь регіон немає жодної ветеринарної клініки, яка б займалась допомогою саме для диких тварин.

Читайте ще:  Унікальний спортивний майданчик відкрили у Святопетрівському

Тож, у центрі реабілітують і диких птахів, і тварин. А головне, що тут до кожного знаходять правильний підхід.

Теги: благоустрій, Буча, Волонтерство, Допомога, екологія, Захист, Земля, ирпень, Ірпінь онлайн, київщина, ліс, Медицина, Погляд, Приірпіння, природа, Птахи, реабілітація, Тварини Розділи: Буча, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Коментарі
 1. -

  А хто знає контакти цієї Марії?

  1. -

   0974349000

 2. -

  Доброго дня підскажіть знайшли лелеку дуже травмована чи змогли б ви забрати до свого центру. І як можливо з вами звязатися . Дякую

 3. -

  Знайшли маленьку пташку схоже що зімородок або рибалочка. Потрібна допомога

  1. -

   0974349000

 4. -

  0974349000

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

143 queries in 1,718 seconds.