У Бучі займаються реабілітацією диких птахів та тварин

1930 6 1

 

У Бучі вже більше року працює “Центр реабілітації диких птахів “Крила птаха”. Організатор центру Марія на території власної садиби допомагає крилатим відновити здоров’я. Зараз у незвичайному притулку знаходяться сови, сойки, дикі голуби та чимало інших птахів.  Потрапляють сюди крилаті з різних областей, адже таких центрів в Україні надзвичайно мало.

Завдання реабілітаційного центру після лікування – повернути птаха у природнє середовище. Якщо ж травма серйозна, птах залишається жити у притулку, як сич Кузя. А тут вже дбають про правильний раціон та належні умови.

На утримання такого Центру потрібно не лише чимало коштів, а й багато часу. До прикладу, у притулку для диких птахів зараз перебуває і маленький дятел. Його господиня щодня годує з власних рук. Іноді на цей процес витрачається кілька годин.

Допомагають тут не лише диким птахам, а й диким тваринам. Нещодавно до реабілітаційного центру потрапили єноти. Одного з них люди знайшли у покинутій клуні в м.Ірпінь. Зоозахисниця Ірина Мурга, яка приїхала на порятунок тварини зазначає, єнота просто кинули напризволяще.

Читайте ще:  Один день із життя УГКЦ, кожен з українців має право на свободу світогляду і віросповідання

Згодом постраждалому надали усю необхідну допомогу. Марія зазначає, що тварину одразу прийняли до центру. Адже на весь регіон немає жодної ветеринарної клініки, яка б займалась допомогою саме для диких тварин.

Тож, у центрі реабілітують і диких птахів, і тварин. А головне, що тут до кожного знаходять правильний підхід.

Теги: благоустрій, Буча, Волонтерство, Допомога, екологія, Захист, Земля, ирпень, Ірпінь онлайн, київщина, ліс, Медицина, Погляд, Приірпіння, природа, Птахи, реабілітація, Тварини Розділи: Буча, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Коментарі
 1. -

  А хто знає контакти цієї Марії?

  1. -

   0974349000

 2. -

  Доброго дня підскажіть знайшли лелеку дуже травмована чи змогли б ви забрати до свого центру. І як можливо з вами звязатися . Дякую

 3. -

  Знайшли маленьку пташку схоже що зімородок або рибалочка. Потрібна допомога

  1. -

   0974349000

 4. -

  0974349000

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *