У Боярці зустрінуть американського волонтера з аутизмом

263 0 0

В Боярку приїде американець Білл Петерс. Він, як людина з аутизмом, розповість про налагодження комунікації з дітьми, які мають такий самий діагноз.

Білл Петерс також планує поділитися досвідом комунікації з аутизмом: які проблеми виникають при спілкуванні та як їх вирішувати.

Зустріч відбудеться 24 грудня о 19 годині на другому поверсі майстерні «Країна Арті», яка знаходиться за адресою вулиця Гоголя 76/5а у Боярці.

Крім зустрічі, 25 та 28 грудня Білл відвідає групові корекційно-розвиткові заняття «Вконтакті», що також проводяться у місті Боярка. Гість також приєднається до свята для особливих дітей 26 грудня.

Білл Петерс – американський благодійник та волонтер, якому в дитинстві поставили діагноз «аутизм». Своє життя чоловік присвятив допомозі таким, як він, особливо концентруючись на країнах Східної Європи.

Читайте ще:  ‎Пункт обігріву і допомога безхатченкам у Василькові

Теги: благодійність, Боярка, Волонтерство, діти з особливими потребами, діти з особливостями розвитку, зустріч з громадськістю, публічна лекція Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації