У Боярці провели фестиваль до Дня Захисника України

555 0 0

 

У Боярці відбувся районний фестиваль до Дня Захисника України “З війни до миру. Повернення…”.  Його мета  – сприяти воїнам в адаптації до мирного життя. А молоді допомогти зрозуміти, як їм пощастило жити в часи героїв, які потом і кров’ю виборювали нашу незалежність.

Слід зазначити, що проведення такого маштабного патріотичного дійства було б неможливим без підтримки голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мірослави Смірнової та голови Києво-Святошинської ради Вадима Гедульянова.

Високопосадовці взяли участь у молебні за Україну. Відзначили ветеранські організації, учасників бойових дій, їхні родини та організації, які займаються підтримкою військових. Вручили почесні відзнаки “Герой-захисник Києво-Святошинського району”.

До участі у фестивалі запросили учасників бойових із усього Києво-Святошинського району. Для них розробили і презентували програму  соціальної адаптації та реабілітації.  А для молоді розгорнули  виставку зброї та військової техніки. Організували показові виступи кінологів, почастували солдатською кашею з польової кухні. Одне слово – старалися щоб цікаво було усім.

А відтак, не обійшли увагою і найменших. Вони виготовляли для воїнів ангелів — охоронців.

Читайте ще:  Судова справа голови Ірпінської міської ради Володимира Карплюка

Побували на фестивалі і чимало волонтерів. Багато з них допомагають армії з перших днів боїв. Довелося всякого побачити…  Один з них – голова благодійного фонду “Фастів Мир” Едуард Капелов навіть зібрав колекцію смертельних експонатів  із найгарячіших точок цієї війни.

Патріотичне свято у Боярці тривало до самого вечора і завершилося  святковим концертом за участі відомих українських гуртів.

Теги: АТО, благоустрій, День бійця, день в історії, історія, київщина, Погляд, Приірпіння, свято, Фестиваль Розділи: Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації