У Борисполі намагаються врятувати іспанця із шизофренією

488 0 0

Сьогодні, 19 жовтня у мережі Facebook з’явилося повідомлення про те, що центром Борисполя блукає чоловік, який являється громадянином Іспанії і зовсім не знає української мови. Іноземець приїхав на своєму авто у якому і ночував. Але нещодавно “ввічливі” бориспільці побили авто та його власника. Тож небайдужі люди просять про допомогу.

” 7 жовтня Рауль, приїхав до Борисполя та вперше прийшов до кав’ярні Ok but first coffee і попросив кави, як виявилося грошей немає у нього зовсім! Людина з явними ознаками шизофренії (це підтвердили і в посольстві, де його знають) Він приходив щодня, ми годували, поїли -він сам з собою спілкувався і сидів до закриття! Всі документи в порядку, перетнув кордон Білорусі 6 .10 .2018 р, стали дзвонити в усі можливі служби, знайшли перекладача, щоб його зрозуміти, але Рауль толком не пояснює причину свого приїзду в Україну.

За  його словами «він повинен бути в Бориспіль», «він ховається від політичних переслідувань» і т.д., як ви розумієте слова «хворої людини» Ночевал він в своїй машині, яка стояла при в’їзді в парк .Поліція ні чим допомогти не може, в посольстві сказали, що він повинен туди приїхати сам, пропонували заправити бензином і відправити його -категоріческі відмовляється! Вчора вночі наші «не хворі» побили його і розбили машину, Раулю надали допомогу і розмістили в хостелі на ніч, машина в гаражі розбита!Що робити далі? Як допомогти людині ? Может хто то його шукає, можливо кому то потрібен іспанський наречений (це не жарт, якщо він зібрався жити на Україні) Він абсолютно не агресивний, нешкідливий єдине розмовляє  сам з собою! У нього є дипломи про його освіту, сертифікати, що він доктор наук і т. д. Яким  чином він перетнув кордони на своєму «Мерсі»не відомо. Світ не без добрих людей і бачу, як багато допомагають чим можуть, вже і жартували над ним і сміялися, але бити не треба Сегодня він вже вимитий, підстрижений, без «еко запаху» і ні кому не шкодить! Так вже і люди звикли його бачити вранці у нас, сьогодні вже всі питають «де іспанець» вчора шукали його разом, побачивши побиту машину! ДАВАЙТЕ ЗАЛИШАТИСЯ ЛЮДЬМИ він також  жива людина, як і всі ми!”

Читайте ще:  В Обухові відбулася стрілянина між сусідами

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share