У Бородянці оприлюднили склад Ініціативної групи для обрання членів громадської ради

568 0 0

Виконавчий комітет Бородянської селищної ради оприлюднив персональний склад Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при Бородянській селищній раді. Повідомляється на офіційній сторінці Бородянської селищної ради.

Нагадаємо, що у травні виконавчий комітет Бородянської селищної ради затвердив Положення про громадську раду при Бородянській селищній раді. Згідно Положенню, громадська рада стане тимчасовим консультативно-дорадчим органом, який утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Основним завданням громадської ради стане створення умов для забезпечення участі громадян у вирішенні питань життєдіяльності та розвитку селища, а також здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчим комітетом Бородянської селищної ради та сприяння врахуванню цим органом громадської думки під час здійснення функцій і повноважень місцевого самоврядування.

До складу Ініціативної групи увійшли дев’ять представників громади.

Дане розпорядження, яке стосується забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики було підписано 1 червня 2018 року.

Читайте ще:  Зірвана сесія. В Коцюбинському депутати з "Нових облич" саботують ухвалення бюджету селища

Теги: Бородянка, Бородянська селищна рада, виконавчий комітет Бородянської селищної ради, громадська рада, ініціативна група Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *