У Бородянці обговорювали питання з водопостачанням у селищі Клавдієво-Тарасове

1495 0 0

27 червня в Бородянській районній державній адміністрації пройшла нарада з питання водопостачання селищі Клавдієво-Тарасове за участі керівництва райдержадміністрації, управління соціального захисту, відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ і будівництва РДА. На засіданні обговорено водопостачання селища Клавдієво-Тарасове та питання незадовільної роботи КП КОР «Бородянкатепловодопостачання». Повідомляє Бородянська райдержадміністрація.

Директор зазначеного комунального підприємства обласної ради Андрій Різник доповів, що у селищі були пориви водопостачання тому, що у людей є незаконні врізки. Селищний голова Михайло Скиба проінформував присутніх, що взимку проблеми водопостачання відсутні на відміну від літнього періоду, а також зазначив, що на сесії розглядалось питання виділення коштів у сумі 400 тис.грн. на одну свердловину.

В свою чергу, начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко доповіла, що призначення житлових субсидій здійснюється за інформацією ЖКП, яка має надаватись у п’ятиденний термін. КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» неодноразово порушує терміни подачі інформації, чим унеможливлює вчасне та оперативне призначення житлової субсидії громадянам Бородянського району.

Нагадаємо, що 4 червня з 7:00 мешканці Клавдієво-Тарасове на три години перекрили трасу міжнародного значення E373 Київ-Ковель. Люди, у яких три дні не було води вийшли на пішохідні переходи у районі 45-го кілометру дороги з єдиною вимогою – відновити водопостачання у населеному пункті.

Читайте ще:  Євген Ельпітіфоров. "Сторінками життя"

Того ж дня, 4 червня, на черговій сесії Бородянської районної ради депутати висловили недовіру нинішньому керівникові КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолію Різнику.

Теги: Бородянка, Бородянкатепловодопостачання, Бородянська районна рада, Бородянський район, Вода, Клавдієве, Клавдієво-Тарасове Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *