У Білій Церкві залишилося п’ятеро учасників партизанського руху

445 0 0

У Білій Церкві залишилося п’ятеро учасників партизанського руху

На території Білоцерківського територіального центру із соціального обслуговування привітали білоцерківців, причетних до партизанського руху – з нагоди Дня партизанської слави. За роки окупації на Білоцерківщині було створено і діяло 30 підпільних груп, що нараховували понад 900 осіб.

За цифрами прес-служби Білоцерківської міськради, сьогодні у місті проживає лише 5 учасників партизанського руху і підпілля та партизанська вдова.

Присутні на заході партизани Іван Васильович Чайка та Ольга Наумівна Горбань отримали вітальні адреси з наданням матеріальної винагороди та поділилися своїм життєвим досвідом. З нагоди відзначення Дня партизанської слави Катерина Григор, Мотрона Сизоненко, Євгенія Сироватка, Тамара Сванюта цього дня також отримали вітальні адреси від міського голови та грошову допомогу.

Цього ж дня були покладені квіти до пам’ятника на старому Зарічанському кладовищі, де поховані 40 партизанів-підпільників, а також жінки і діти, розстріляні в грудні 1943 року, та до пам’ятника закатованим білоцерківцям, військовополоненим та підпільникам біля Пагорбу Слави на вул. В’ячеслава Чорновола. Хвилиною мовчання вшановали пам’ять полеглих за Україну.

Читайте ще:  У Бучі запрацювали пришкільні табори

Теги: Біла Церква, Друга світова віійна Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації