У аеропорту “Бориспіль” затримали священика із підробленим паспортом

420 0 0

Сьогодні вранці, 8 листопада  в міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили громадянина Ірану, який прямував транзитом до Туреччини використовуючи частково підроблений документ громадянина Італії. Як з’ясували правоохоронці згодом, чоловік планував потрапити не до  Туреччини, а до Німеччини, за допомогою ще одного посадкового талону.

Другий випадок  використання підробленого документа був зафіксований годиною пізніше, під час оформлення пасажирів рейсу «Київ-Стамбул». На контроль правоохоронцям один із подорожуючих надав паспортний документ громадянина Болгарії, який містив ознаки часткової підробки. Пізніше було встановлено, що особа є громадянином України та має ще паспорт громадянина Російської Федерації. За професією він є священнослужителем, раніше проживав та проводив церковне богослужіння на горі Афон. Підроблений паспорт йому був потрібний для безперешкодного проживання в країнах ЄС.

Громадянина Ірану повернуто зворотним рейсом, а на священнослужителя складено адміністративно-процесуальні документи та поінформовано представників Національної поліції.

 

ДПСУ

Читайте ще:  6 листопада, 75 років тому, Київ  визволили від нацистських окупантів

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share