Творчість безсмертна: картини художника висітимуть у школі

463 0 0

На стінах Боярської школи №2 можуть з’явитися картини Леоніда Литвина. Його ще називали «українським Ван Гогом», а твори живопису — «унікальним відкриттям» для світового і українського мистецтва.

Відділ культури, національностей та релігій Києво-Святошинської РДА, для БСШ№2, виграв тендер на закупівлю 24-х картин, на загальну суму – 145 200 грн , кожна з якої становить 6050 грн. Про це зазначено на сайті Prozorro.

Відомо, що жив художник в селі Крюківщина з 1978 до 2015 року. Були часи, коли творчість художника не визнавала публіка. За життя Литвин мав три виставки: 1989, 2000 і 2013. Завдяки зусиллям письменника Івана Дзюби, 40 картин митця показували у столичному музеї імені Тараса Шевченка. На жаль, через сімейні чвари, свій вік талановитий художник доживав у злиднях, проте писав картини до останнього подиху та ховав їх на горищі від крадіїв.

Експерти констатують, що визнання творчості Леоніда Литвинова є набагато меншим, ніж він того заслуговує. Адже нині знайти когось, хто б знав бодай щось про митця, дуже складно.

Фото: intvua.com

Читайте ще:  На турнір з художньої гімнастики до Ірпеня приїдуть юні спортсменки з різних куточків України

Теги: #Картини#художник#БЗСШ2#мистецтво#Крюківщина#ЛеонідЛитвин#Боярка#живопис Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share