Цинічна забудова: на території ДСО зводять багатоповерхівку

603 0 0

 

На території державної служби охорони в Ірпені зводять багатоповерхівку, незважаючи на супротив довколишніх мешканців. Проект дванадцятиповерхового будинку з’явився на сайті забудовника “Орлан Інвест-груп”. Мешканці Ірпеня боролись за цю територію більше року. Активісти обурені такою зухвалістю.

Рішення про забудову міська рада ухвалила ще в минулому році. Згодом тодішній міський голова запевнив, мовляв, ухвалили його помилково. Та дурив громаду, що на цій території будувати не будуть.

Відтак, це ще одна обіцянка якої  Володимир Карплюк не дотримався.

Не зупиняє забудовників ні супротив сусідів, ні те, що ці землі державні.

Ще на початку року на 46-й сесії Ірпінської міської ради ухвалили рішення про обмеження поверховості забудови до 5-ти поверхів. Головний архітектор Михайло Сапон тоді розповідає про покладену на нього відповідальність.

Щоб дізнатися чому не виконується ухвала  Ірпінської міськради, ми скерували інформаційний запит. Чекаємо на відповідь. А  Інна Бороденко вже дочекалася на свій. Їй відповіли, що відділом містобудування та архітектури Ірпінської міської ради були надані містобудівні умови.

Читайте ще:  Пісні, танці і палкі виступи: у Борисполі відкрили два нових сквери

Зараз забудовник обіцяє майбутнім мешканцям затишний будинок в центрі міста.  Та про історію цієї земельної ділянки  не згадують. На запитання, щодо супротиву громади, відповідають, що було, те давно і вже минуло.

Представники Ірпінської громади звернулась до окружного адміністративного суду з позивною заявою, щодо скасування дозволу на будівництво. Розгляд справи призначений на 24 вересня.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: благоустрій, Влада, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації