Тренувальні польоти над Васильковом напередодні повітряного параду

715 0 1

Тренувальні польоти над Васильковом напередодні повітряного параду

Незважаючи на те, що жителі Василькова і району мають змогу постійно спостерігати в небі тренування бригади тактичної авіації у зв’язку з її місцезнаходженням у місті, проте навіть звиклих до цих польотів містян нещодавно вразили «викрутаси» та здібності пілотів винищувачів.
Виявляється, бригада тактичної авіації м. Васильків готується до святкового параду з нагоди Дня Незалежності України. Про це повідомляється на офіційній сторінці бригади тактичної авіації м. Васильків у мережі Facebook. Зокрема, проведено планову льотну зміну день-ніч, основною метою якої була підготовка льотного складу до групової злітаності в щільних бойових порядках у ході підготовки до участі у повітряному параді. Граціозним проходом над аеродромом та розпуском порадувала трійка винищувачів МіГ-29 в бойовому порядку «клин».

Також бригада тактичної авіації взяла участь у навчаннях під керівництвом ПвК «Центр» та міжвидовій підготовці з підрозділами СВ ЗСУ на ЗВП Гончарівський. Спільно з іншими бригадами паралельно були проведені безпосередні тренування до участі у повітряній складовій параду на Хрещатику, присвяченого Дню Незалежності України.

Залишається дочекатися свята, щоб насолодитися цим неймовірним видовищем сповна.
Фото – зі сторінки Бригади тактичної авіації м. Васильків у мережі Facebook

Читайте ще:  Анонс програми “Власний погляд”. Про перемоги та поразки, підлість, брехню у боротьбі за освіту

Теги: Васильків, військовослужбовці повітряних сил, повітряна авіація, повітряний парад, польоти, тренування Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *