Топінг чи знищення дерев у Василькові?

385 0 0

Останні кілька днів громадськість Василькова у різних місцевих групах у мережі Facebook активно обговорює питання обрізки дерев неподалік кінотеатру та приміщення суду.

Обрізка дерев у Василькові

Саме там у невеликому сквері за офіційною версією проводиться топінг або кронування дерев із метою запобігання нещасних випадків під час негоди.

Топінг чи знищення дерев у Василькові?
Проте багато хто із мешканців міста обурені, адже, на їх думку, дерева таким кардинальним зрізанням просто знищують, після чого у Василькові можна буде знімати фільм жахів.

Обрізка дерев у Василькові

«Фото зі скверів Європи та Америки доводять те, що краще жити без топінгу. А ті, хто це робить у нашій країні, просто ліниві та байдужі до всього живого люди, які не думають ні про красу скверів, ні про стан самих дерев», – зауважує громадський активіст Алла Отруба на своїй сторінці у мережі Facebook.

Обрізка дерев у Василькові
Друга половина містян вважає, що такі методи дозволяють видаляти хворі гілки, дерева після цього стануть більш пишними і не такими небезпечними під час буревію, який, до речі, у червні цього року завдав великого лиха у Василькові.

Читайте ще:  У Василькові вперше запрацювала секція із джиу-джитсу

Обрізка дерев у Василькові
А яка Ваша думка з цього питання? Пишіть у коментарях.

Обрізка дерев у Василькові
Фото Андрія Шевченка

Теги: Mісто, Васильків, Громадскість, дискусія, знищення дерев, кронування дерев, обрізка гілок, Топінг Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації