Театр ім. Саксаганського, що у Білій Церкві, змагатиметься за премію імені Лесі Українки

143 0 0

Театр ім. Саксаганського, що у Білій Церкві, змагатиметься за премію імені Лесі Українки

Держкомтелерадіо опрацював пропозиції, які надійшли на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, та передав їх на розгляд Комітету з присудження премії.

Як повідомляє “Урядовий портал”, у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» змагатимуться шість театральних колективів, серед яких було відібрано і Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського.

Крім нього, до участі було допущено: Київський академічний театр юного глядача на Липках, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк), Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки, Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О. П. Довженка та комунальний заклад культури «Дніпровський міський драматичний молодіжний театр «Віримо!».

Театр ім. Саксаганського змагатиметься за премію – з виставою «Король Лев», режисер-постановник – Артур Прокоп’єв.

З повним переліком робіт, висунутих на здобуття Премії імені Лесі Українки, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

Фото з інтернет-ресурсів

Читайте ще:  У Вишгороді триває незаконне зведення 4-го будинку ЖК “Ярославичі-2”

Теги: Біла Церква, театр Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації