Свято вихідного дня у Вишневому

1203 0 0

Вечір вихідного дня на Південному масиві Вишневого перетворився на веселе свято для дітей. Відтепер кожної суботи або неділі серпня та вересня Громадська організація “Капітошка” радуватиме дітей розвагами, танцями та анімацією.

Цього разу дитячу увагу привернули хімічним шоу. Аніматор, якого жартома називали Професор Мензюркін, показував дітям різноманітні хімічні досліди, серед яких були експерименти з рідким азотом та сухим льодом. Вони були надзвичайно цікаві, а головне сподобалися як дітям, так і дорослим. “Ми експериментували з хімічними речовинами, але в іншому, веселому тлумаченні для того, щоб це було цікаво, в першу чергу, маленьким глядачам. На жаль, найчастіше в школах цього не показують”, – прокоментував власне дійство артист.

Президент ДГО “Капітошка”, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишневої міської ради Оксана Олексієнко зазначила:  “Ціль таких заходів – якось відірвати дітей від гаджетів, щоб вони погралися на вулиці, згадали ігри, побігали, провели час разом  зі своєю сім’єю. Звісно, організація таких розваг відбувається за підтримкою КЗ “Палац культури та мистецтв” , а також завдяки батькам, які нам допомагають”.

А вже в суботу, 4 серпня, відбулося інше дійство – “Звірляндія”. Діти взяли участь у костюмованому конкурсі, де кожний з учасників представив карнавальний костюм звіра ручної роботи. Вони мали захистити свій витвір танцями, віршами, цікавою розповіддю. У програмі також були виступи артистів цирку, ігри, розваги та розіграші.

Читайте ще:  Вишгород стане адміністративним центром Київської області

 

 

 

 

 

 

Теги: #Вишневе#Капітошка#cвято#діти#анімація Розділи: Вишневе, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *