Громада зупинила незаконне будівництво на території ДСО МВС в Ірпені.

665 0 0

Ірпінь. 2017 рік. Зелена зона державної служби охорони опинилася під загрозою знищення.
Однак Управління поліції охорони Київській області у 2016 році частину цієї земельної ділянки передала будівельній компанії “Альфабуд”. А у 2017 році намагалася змінити цільове призначення цієї ділянки під будівництво багатоквартирного житлового комплексу. Згодом побоюючись відповідальності скасувала це рішення. Але забудовника це не зупинило. Зелена зона Державної Служби Охорони опинилася за бетонним парканом з колючим дротом.
Тож мешканці району вийшли на захист даної території
Та після цього протистояння навколо ДСО почало лише набирати обертів. Не зважаючи на спротив місцевих мешканців та заборону суду міська влада разом із забудовником продовжували будівництво. Аби громада та активісти не заважали до них застосовували фізичну силу та обливали порошком із вогнегасників навіть матусь із дітьми.
Громада була налаштована рішуче і неодноразово зверталася до поліції. Однак вже 10 липня на територію ДСО завезли працівників поліції охорони озброєних спецзасобами. Пізніше під їхнім прикриттям, з’явилися ще й молодики спортивної статури, які побили громадського активіста та поранили місцеву мешканку. А згодом погрожували зброєю та стріляли в бік людей. Поліція бездіяла.
Але залякати ірпінців не вдалося, наступного дня громада вирішила зібратись знову. На збори прийшли близько сотні людей. Також був присутній і начальник Ірпінської поліції- Дмитро Литвин. Він не дуже охоче йшов на контакт з місцевими жителями. Та зрештою , все ж погодився відповісти на їхні питання. Як виявилось, він або вдає або дійсно не надто обізнаний щодо ситуацію довкола ділянки ДСО.
І ті, хто так активно захищав зелену зону державної служби охорони домоглися свого. Можновладці відступили і забудова припинена.
Рік усі небайдужі мешканці Ірпеня боронила територію ДСО. Цей приклад доводить — громада має вплив і має силу. Просто треба бути активним і захищаючи свій двір , парк , місто… Наразі на ділянці ДСО залишився фундамент і у людей бажання тільки одне — побудова дитячого садочку чи початкової школи, яких так не вистачає в місті.

Читайте ще:  Винуватець у смерті двох дівчат із Василькова попросив про зменшення покарання

 

Теги: благоустрій, Влада, Громада, ДСО, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, Суспільство Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *