Суржик, лайки і матюки: рівень культури депутатів Бориспільської міської ради

898 0 -1

Кожне засідання бориспільських депутатів супроводжується брудною лайкою та нецензурними висловлюваннями.

Якщо, сидячи на сесії, заплющити очі, то можна уявити, що знаходишся на “стрілці” кримінальних авторитетів 90-х років. Депутати чомусь користуються брудним суржиком і не цураються жаргонних слів.

От, наприклад, на сесії Бориспільської міської ради, яка відбулася сьогодні, 4 вересня, депутати накинулися із образами на блогера Володимира Розумовського, який із трибуни у сесійній залі закликав можновладців більше розвивати Бориспіль.

Натомість його звинуватили у сеператизмі, через те, що він переселенець із Донбасу. Після чого до мікрофону вискочив Мартишко Валерій Іванович, який почав захищати своїх колег: “Задіто честь міста! Місто Бориспіль, яке сьогодні займає перші місця по розвитку в Україні серед малих і середніх міст. Людина звичайно, втратила бізнес, я знаю, що Донецьк колись так само був квітучим містом, вони висаджували рози, щоб догодити тоді Януковичу і так далі. У нас нема панятій , у нас нормальна робота. Розумієте, і у вас мова сугубо російська або “малодонєцка”, і ви будете на ній спокійно говорити, ми розуміємо. Будеш ображати наше місто, будемо говорити по іншому.”

Що мав на увазі депутат, залишається лише здогадуватися.

Читайте ще:  Прокуратура Київщини: боротьба із неправомірними вигодами триває

Після чого Валерій Іванович підійшов до блогера, який сидів у першому ряду і почав йому погрожувати: “Ти говориш із трибуни, що Бориспіль говно! Договоришся, що поїдеш туди, звідки приїхав!”

Всі присутні ніяк не відреагували на погрози депутата, тому що в Борисполі це вже сприймається, як норма.

#vistiproject 45-а сесія Бориспільської міської ради

Опубліковано Щотижневик «Вісті» Вівторок, 4 вересня 2018 р.

Відео “Щотижневик Вісті”

Розділи: Без рубрики, Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share