Сумна доля броварського стадіону

1083 0 0

Сумна доля броварського стадіону

Бровари – місто з понад 100-тисячним населенням, яке розбудовується великими темпами, і посідає в країні третє місце за кількістю введеного в експлуатацію житла на одного мешканця після Ірпеня та Бучі. І водночас є містом, котре не має жодного футбольного стадіону…

 

Стадіон “Спартак”, на якому свого часу грали броварські футбольні команди майстрів, перебуває на балансі області. Стан самої споруди й газону наразі в жахливому стані. Ще один стадіон розташований на території Броварського Вищого училища фізичної культури і …теж належить області.

 

Минулого року питання ніби зрушило з місця – після довгих обговорень та суперечок, все ж таки було  ухвалене рішення про будівництво в парку “Перемога” на місці запасного поля сучасного стадіону зі штучним покриттям. Було проведено розрахунки та виділені відповідні кошти у розмірі близько 7-ми мільйонів гривень. Здавалося б, що ще потрібно? Як виявилося з часом – порядний генпідрядник.

Сумна доля броварського стадіону

 

Договір підряду між відділом капітального будівництва Броварської міської ради та ТОВ “Теплобудіндустрія” було укладено 17 липня 2017 року, і робота закипіла. Однак лише до перших морозів – вже наприкінці того ж таки 2017 –го роботи зупинилися.

Читайте ще:  У Вишневому обвалився дах спортзалу – дітей евакуювали за хвилину до падіння

Сумна доля броварського стадіону

“Звісно, зима, морози, – подумав дехто – ось потеплішає і все завершиться”. Але…

 

Виявилося, що у підрядника скінчилися кошти та потрібно дофінансувати цей дороговартісний проект, а депутати проти додаткових видатків.  Вже давно перетнув свій екватор 2018-ий, а “віз і нині там” – недобудований стадіон, який обіцяли помпезно відкрити цьогоріч на день міста, вже вкрився бур’яном. Подейкують, що на папері начеб то його й відкрили, говорять навіть про «підписаний акт прийняття» робіт. Але то тільки чутки, тому журналіст ІА “Погляд” звернувся за коментарем до начальника відділу капітального будівництва міськвиконкому Людмили Павлик:

“Цей об’єкт не дофінансований. Якщо по договору сума складає 17 мільйонів, то на даний час профінансовано близько 12 мільйонів. Відносини з підрядником склалися не дуже добрі, він виявився безвідповідальним і недобросовісним. Тому зараз будемо по факту закривати об’єми виконаних робіт. А вже після реорганізації, це приблизно в грудні місяці, по системі “ProZorro” проводити новий тендер. Відмічу, що сам газон нами вже проплачено і ми маємо гарантійний лист від субпідрядної компанії “Інтератлетика”, що він знаходиться у них на збереженні. Більше про перспективи будівництва та час його завершення, наразі, сказати нічого не можу.”

Читайте ще:  Підсумки тижня від журналістів інформаційної агенції "Погляд" від 29.09.2018

Сумна доля броварського стадіону

Сумна доля броварського стадіону

То чи буде в Броварах повноцінний стадіон? Наразі на це питання відповіді немає.

Розділи: Бровари, Новини
share TWEET SHARE share