Судитимуть ірпінського гінеколога, яка неправильно лікувала вагітну, що призвело до тяжких наслідків

710 0 1

Судитимуть ірпінського гінеколога, яка неправильно лікувала вагітну, що призвело до тяжких наслідків

За повідомленням прокуратури, до однієї ірпінської приватної клініки звернулася вагітна. Їй призначили лікаря — акушера-гінеколога (за суміщенням — фахівця з ультразвукової діагностики).

Лікар встановила пацієнтці діагноз — загроза самовільного викидня малого терміну вагітності, призначила відповідне лікування.

Хоча вагітна й почувалася погано, гінеколог лікувала її тими ж препаратами. За декілька днів, коли пацієнтці стало ще гірше, лікар її оглянула та продовжила курс лікування за поставленим раніше діагнозом.

У вагітної почалися сильні болі у нижній частині живота. Її госпіталізували до відділення планування сім’ї та оперативної реабілітації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології. Фахівці обстежили жінку та встановили вірний діагноз — лівобічна трубна вагітність.

Встановлено, що вагітна жінка зазнала тяжких тілесних ушкоджень у вигляді порушення анатомічної цілісності тканин і органів та їх функцій. Причина цього — неналежне надання їй медичної допомоги.

Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури спрямував до суду обвинувальний акт стосовно лікаря-гінеколога за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого) КК України.

Читайте ще:  Ворзельські депутати на сесії приєднали своє селище до Бучанської об’єднаної територіальної громади

Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той самий термін.

Лікарці, обвинуваченій у професійній недбалості, суд обрав запобіжний захід — особисте зобов’язання.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Теги: ирпень, ірпінь, київщина, Медицина, Приірпіння, Прокуратура Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *