Сучасний дитячий садок з’явився у Києво-Святошинському районі

1420 0 0

Незабаром запрацює новий дитячий садок «Щаслива країна» у Софіївській Борщагівці. Як зазначає Києво-Святошинська районна державна адміністрація, на його утримання виділенні кошти з району.

Дитячий садок розрахований на 4 групи, де розташовані великі ігрові зони для дітей, створені комфортні умови для малечі та працівників, а також затишний внутрішній двір з майданчиком та територією для вуличних ігор.

Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації разом із начальником відділу освіти Миколою Івашком та Олесем Кудриком, Софіївсько-Борщагівським сільським головою відвідала новий заклад. “Зараз вже змінюється сам підхід до освітнього процесу. Атмосфера цього садочка, яскраві насичені кольори, продумані інтер’єр та екстер’єр налаштовують на позитив, розвиток і хороший настрій. І так має бути у всіх дитячих навчальних закладах. Діти мають хотіти сюди приходити. Також задоволена умовами, які матимуть працівники дитсадка. Кухня укомплектована на найвищому рівні”, – зазначила Мирослава Смірнова.

Відкриття закладу – приємна новина для батьків, яким потрібно влаштувати дитину до садочку, проте деяких вона порадувала, інших – обурила. “З вашим садочком буде так само, як з нашим садочком в Петропавлівці: торгуватимуть місцями для дітей, а на виборах садочок – це взагалі “золота корова”, тому будуть обдзвонювати всіх виборців та пропонуватимуть проголосувати за провладного баригу в обмін на те, щоб ваша дитина пішла до садочка”, – прокоментував житель сусіднього села Віктор Осауленко.

Читайте ще:  Ремонт школи №2 зроблено майже на 75%

Смішно читати це… А 50 дітей в групі в сільському садочку – це нормально? Такий заклад можна назвати освітньо-виховним? Чи все ж таки це більше схоже на “колонію суворого режиму?”, – додала місцева жителька Анна Дайнеко.  Громадськість також незадоволена малою кількістю місць. Вони зауважують, що таких садочків треба в кожному ЖК та має бути мінімум 10 закладів на село.

Повідомляється, що ДНЗ «Щаслива країна» повністю готовий, тому вже 3 вересня він відкриє двері маленьким вихованцям.

Теги: #ДНЗ#CофіївськаБорщагівка#район#бюджет#cадок#ЖК#Cмірнова Розділи: Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *