Стихійний ринок Борисполя: голуб також потребує вітамінів

153 0 0

Із приходом зими бориспільська “стихійка” втратила своїх продавців. Але найстійкіші сидять на морозі і намагаються продати різноманітні продукти харчування. На даний час все частіше можна зустріти продавців мандарин, хурми і інших заморських фруктів.

Також “впарити” вітаміни  у вигляді салатів із капусти та моркви намагаються тітоньки із найблищих до Борисполя сіл.

Начебто нічого страшного, вітаміни потрібні всім. Але таці із салатами стоять при самій бруківці, яка рясніє калюжами від талого снігу. Бризки від ніг перехожих безперешкодно потрапляють у вітамінні набори.

Також проходячи ринком мене здивувала і навіть розсмішила наступна ситуація. Над відеречком із тертою капустою сидів голуб і ласував овочами. Продавчині поряд не було і птах міг сповна насолодитися смаколиком. Пізніше прийшла продавчиня, зігнала птицю і спокійнісінько продовжила продавати овочевий салат.

Такі хвороби голубів бактеріального характеру можуть передатися людині:

  • пситтакоз, або орнітоз;
  • гостре кишкове інфікування, або сальмонельоз;
  • кишкова інфекція кампілобактеріоз;
  • інфекційний лістеріоз;
  • гостра вогнищева інфекція туляремія;
  • псевдотуберкульоз, або ієрсиніоз.

Тож купуючи на стихійних ринках продукти, які не підлягають термічної обробки ви наражаєте себе на небезпеку. Крім дзьоба голуба, який побував у вашій страві, продавець не пред’являє медичну книгу і також може бути переносником небезпечних хвороб.

Читайте ще:  У с. Гора, Бориспільський район, невідомі викрали тротуарну плитку

 

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share