Стоянка біля кладовища

628 0 0

Міська влада Вишневого планує виділити стоянку для автомобілів навпроти кладовища. Про це повідомив на сторінці у Facebook місцевий активіст Денис Зерченко: “Ось таке місце вишнівська влада приготувала для машин замість тієї, яку закрили біля ринку. Дуже зручно: поруч кладовище, тому автомобілісти заразом зможуть скористуватися ритуальними послугами. Але про порушення Державних будівельних норм (ДБН), що стоянка не може бути на відстані більше 800 метрів від житла власників автомобілів, вони не повідомляють”.

Зазначимо, що Вишнева міська рада відділила територію минулої автостоянки забудовнику ЖК” Атмосфері”, який у 2017 році розпочав будівництво багатоповерхівок. Тепер понад 600 автівок паркуються під вікнами будинків Вишневого та Софіївської Борщагівки. Звісно, мешканці обурені таким становищем, але водії зауважують, що у них іншого виходу немає: “Сьогодні пізно приїхала додому, але місць під будинком не було, тому залишила машину на вул. Боголюбова, 23, біля сміттєвих баків, але на мене накинулася двоє осіб і сказали, що це земля Софіївської Борщагівки, тому можуть ставити авто тільки мешканці цього будинку, а якщо я з Вишневого, то маю їхати на свою.  Якби була стоянка, то конфлікту не було – кожен користувався тим місцем, за яке платить. А за територію під будинком люди наразі готові один одному волосся на голові повисмикувати, – коментує Василина Сидоренко, жителька Вишневого.

Читайте ще:  Броварськими правоохоронцями затримано екс-міліціонера з амфетаміном

На нову автостоянку люди чекають вже майже 1,5 роки, але перспектива залишати машини біля кладовища власників не влаштовує.

Теги: #Вишневе#парковка#кладовище#ЖК#Атмосфера#мешканці Розділи: Вишневе, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *