«Спортивний конфлікт» у Пісківці: чемпіони світу з професіонального боксу обіцяли допомогти

615 0 0

Чемпіони світу з професіонального боксу пообіцяли допомогти Пісківському спортивному центру у вирішені конфлікту з місцевою владою.

1 серпня Пісківкий спортивний центр відвідали чемпіони світу з професіонального боксу Сергій Дзинзирук та Андрій Котельник.

Сергій Дзинзирук – чемпіон Європи,срібний призер чемпіонату світу серед любителів 1997 року, чемпіон світу за версією WBO з 2005 по 2011 рік.

Андрій Котельник – призер Олімпійських ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA.

Як повідомляє у своєму дописі в соціальних мережах ГО «Пісківка проти корупції», спортсмени зі світовим ім’ям були здивовані масштабами Пісківкого спортивного центру, як для такого невеликого селища. Не менше гостей вразила ситуація, що склалася навколо спортивного центру.

«Сергій Дзинзирук та Андрій Котельник приїхали, аби підтримати наш Спортцентр, який місцевий голова хоче привласнити», – розповіла представник ГО «Пісківка проти корупції» Ірина Пастернак, – «Через особисті неприязні стосунки з меценатом точиться протистояння за спортцентр і витіснення мецената, який вкладає у розвиток спорту мільйони».

Як розповіли ІА «Погляд», спортсмени пообіцяли зі свого боку усіляко сприяти тому, щоб на вищих шаблях влади довідалися про цей конфлікт та допомогли у його вирішенні.

Читайте ще:  У Вишгородському історико-культурному заповіднику відзначили Міжнародний день музеїв

Теги: Андрій Котельник, бокс, Ірина Пастернак, Пісківка, Пісківський спортивний центр, Сергій Дзинзирук Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *