Спортивна Васильківщина: легкоатлетична спартакіада зібрала понад 370 учасників

285 0 0

Спортивна Васильківщина: легкоатлетична спартакіада зібрала понад 370 учасників

Спортивні і завзяті учні 35 шкіл Васильківського району 19 вересня взяли участь у легкоатлетичні спартакіаді, яка дає старт XXII Спортивним іграм школярів Васильківщини, присвяченим Олімпійському тижню в Україні.

Понад 370 учасників на стадіон Калинівки прийшли підтримати батьки, вчителі, директори шкіл, а також посадові особи: голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, селищний голова Калинівки Юлія Олексенко.

Змагання з бігу на спартакіаді на Васильківщині
З гарним настроєм та прагненням до перемоги хлопці та дівчата 7-9 класів змагалися з: бігу на 100 м, стрибків у довжину, метання м’яча, естафеті 4х100 м.
Судді під керівництвом головного судді Василя Кучми та головного секретаря Олександра Шаропатого відпрацювали злагоджено.

Змагання зі стрибків на спартакіаді на Васильківщині

У підсумку переможцями і призерами в особистому заліку стали:
Біг 100 метрів-дівчата:
1 місце- Цибуленко Валерія (Глевахівська ЗОШ)
2 місце- Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія)
3 місце- Гапоненко Елеонора (Глевахівська ЗОШ)
Біг 100 метрів-юнаки:
1 місце- Влажчук Денис (Путрівський НВК)
2 місце- Коваль Владислав (Крушинкський ЗОШ)
3 місце- Ворошилов Олексій (Глевахівська ЗОШ)
Стрибки в довжину -дівчата:
1 місце- Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія)
2 місце- Ларіна Світлана (Барахтівський НВК)
3 місце- Мошек Ярослава (НВК «Ковалівська гімназія»)
Стрибки в довжину -юнаки:
1 місце- Бабенко Владислав (Устимівська ЗОШ)
2 місце- Терещенко Дмитро ( Калинівська ЗОШ №2)
3 місце- Маковецький Роман ( Дослідницька ЗОШ)
Метання м’яча -дівчата:
1 місце- Філоненко Дарина (Калинівський НВК №1)
2 місце- Кононова Вікторія (Застугянська ЗОШ)
3 місце- Мазуренко Віра (Митницький НВК)
Метання м’яча -юнаки:
1 місце- Терещенко Дмитро ( Калинівська ЗОШ №2)
2 місце- Духлій Євген (Калинівський НВК №1)
3 місце- Приходченко Артур (Барахтівський НВК)
Естафета 4х100 метрів:
1 місце- Глевахівська ЗОШ
2 місце- Калинівська ЗОШ №2
3 місце- Путрівський НВК
Всі переможці і призери легкоатлетичної спартакіади в особистому заліку були нагородженні грамотами і медалями відділу освіти Васильківської РДА.

Читайте ще:  В Ірпені активісти запрошують земляків на сесію, щоб захистити заказник “Мужеловський” від побудови медцентру

Переможці спартакіади Васильківщини

Джерело: Васильківська районна ДЮСШ

Теги: Біг, Васильківщина, Діти, Спартакіада, спорт, стрибки, школярі Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
136 queries in 1,617 seconds.