Спеціальна робоча група перевіряла готовність шкіл Борисполя до навчального року

755 0 0

Протягом двох днів усі заклади дошкільної і загальної середньої освіти перевіряли на готовність до нового навчального року.

Для цього було створено робочу групу, до якої увійшли представники виконавчого комітету міської ради, Держпродспоживслужби, пожежної частини і, звісно ж, освітяни.

Сумарно більше 10 годин оцінювали не лише класи чи групи, а й ті ж самі підвальні приміщення. Заступник міського голови Людмила Пасенко зауважує: “Ми тримаємо на контролі виконання поточних та капітальних ремонтів, робимо зауваження, пропозиції, усуваємо недоліки, аби створити безпечне середовище як для школярів, так і дошкільнят”.

З урахуванням будівництва нових об’єктів, цьогоріч з міського бюджету, на підготовку до навчального року, було виділено більше 200 млн грн. Кожен із закладів до завдань відносився творчо, облаштовуючи коридори, креативні зони і класи, де зустрічатимуть першокласників. До речі, цьогоріч поріг шкіл переступлять майже 8, 5 тис учнів, з них 1055 за парти сядуть вперше.

Начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко переконує: “Всі заклади готові до нового навчального року і безпечні для навчання та перебування в них”.

Читайте ще:  У Кабміні анонсували нову хвилю децентралізації

Літо, яке підбігає до свого завершення, Людмила Пасенко називає “літом спорту і футболу”: “Згідно нашої освітянської програми, минулого року була підготовлена вся технічна документація по земельним ділянкам де облаштовуватимуть спортивні об’єкти, а в цьому році ми почали виділяти бюджетні кошти. Ми маємо футбольні поля зі штучним покриттям і тренажерні майданчики, з яких щойно облагородженні в ЗОШ №3, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №8. І це лише півсправи, яку ми хочемо зробити”.

У планах місцевої влади реалізація проекту будівництва великого футбольного поля на базі НВК “Гімназія “Перспектива” з трибунами та освітленням на підтримку спортивного руху в Борисполі.

 

Джерело

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share