Сьогодні — День без автомобіля: наскільки актуальний він для Київщини?

778 0 0

Пробки дтп Ирпень Киев

22 вересня у багатьох країнах світу відзначають День без автомобіля. Це відбувається щороку – з метою привернення уваги людей до проблем, пов’язаних із цим транспортом. На жаль, все більш актуальними вони стають для Київщини.

Аварії. В аваріях під Києвом гине велика кількість людей. Варто згадати хоча б останні два випадки в Ірпені. Перший: 7 вересня, коли на перехресті вулиць Садова та 8 Березня водій, порушуючи правила дорожнього руху, зіткнувся з іншим авто, в результаті чого першого викинуло на тротуар. За іронією долі в цей час зі свого будинку на вулицю вийшов місцевий житель, на якого прийшовся удар, від чого він загинув на місці. Другий: масова аварія 9 вересня, яка сталася на новоірпінській трасі. У неї потрапило одразу чотири автомобілі. В результаті зіткнення загинув чоловік. Ще одного постраждалого очевидці дістали за допомогою домкрата з-під машини і передали медикам.

Затори. Внаслідок хаотичної забудови регіону, зокрема Ірпеня, і збільшення кількості населення приблизно у два рази щодня у напрямку Києва виникають величезні затори.

Читайте ще:  Позачергова сесія

Загазованість. Повітря в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Коцюбинському та інших населених пунктах Київської області стає все більш загазованим.

Зверніть увагу! У Європі люди надають перевагу громадському транспорту, велосипедам та пішій ходьбі, яка дуже корисна для здоров’я людини. Тож, можливо, варто запровадити таку “моду” в Україні, зокрема на Київщині?

Теги: авто, Беличи, Буча, Ворзель, Гостомель, ДТП, затори, ирпень, ірпінь, Киевская область, Коцюбинское, коцюбинське, машина, пробки Розділи: Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації