Службові собаки Нацгвардії демонструють свою майстерність

513 0 0

 

Затримати зловмисника, знайти небезпечні предмети, подолати найскладніші перепони, спіймати небезпечного злочинця за лічені секунди. Все це можуть собаки кінологічного центру Національної Гвардії України.

Із завданням Уран впорався на відмінно. Він один з 37 собак кінологічного центру. За кожним собакою закріплений  військовослужбовець. А готує їх до виконання бойових завдань  інструктор відділення Богдан Голяка.

Найбільше часу Богдан приділяє  своїй улюблениці 11-ти місячній Альфі. Каже, з появою собаки життя докорінно змінюється.

Так само вважає і заступник командира кінологічної роти зі спеціальної підготовки Вікторія Безус. Вона чи не єдина жінка в Нацгвардії, яка служить в кінологічній службі на керівній посаді.

Працювати з собаками для неї мрія дитинства. Раніше Вікторія працювала бухгалтером, згодом вирішила змінити професію. Своїм вибором цілком задоволена.

Працюють четверолапі у будь яких умовах. Бувають задіяні і в спецопераціях.

Зі своєю роботою кінолог з вихованкою справились на відмінно. Собаку нагородили медаллю за віддану службу третього ступеня.

 

Читайте ще:  Розлив Бучанки

Теги: благоустрій, Вишгород, Вишгородський район, Вміння, Демонстрація, київщина, Нацгвардія, підготовка, Погляд, Приірпіння, рятувальники, Служба, собаки, школа Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації