Скеледром, майданчик для собак, дискотека для молоді… Вишгородці голосують за кращий варіант

825 0 0

У місті триває голосування за проекти. Переможець буде реалізований в наступному році за кошти громадського бюджету. Наразі налічується 5 проектів. І вже 1 жовтня буде визначено переможця. Про це повідомляє секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.

Цьогоріч до голосування представлені наступні проекти:

Скеледром
Проект передбачає споруду-скеледром під відкритим небом, що забезпечить активне дозвілля дітей та розвиток і популяризацію активного відпочинку. Створення скеледрому доповнить функціональність та активний відпочинок на запропонованих локаціях. Висота майданчика буде безпечною для занять навіть без інструктора.
Місце розміщення: Сквер Галявина Казок
Орієнтовна загальна вартість: 130 000 гривень 00 коп.

Дискотека під відкритим небом «Moon light»
Проект передбачає проведення дискотек в період: червень-серпень з 19.00-23.00 щоп’ятниці та щосуботи. Проект направлений на організацію дозвілля, зокрема молоді та надасть можливість частково вирішити питання активного відпочинку. На даний час у Вишгороді багато дитячих майданчиків, є дискотека для людей похилого віку, а молоді ввечері нема, де провести вільний час.
Місце проведення: Набережна Київського водосховища.
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

Читайте ще:  "Підсумки тижня" від журналістів Інформаційної агенції "Погляд". 14.09.2018

Вигульно-тренувальний майданчик для собак Dog friendly uptown
В місті багато домашніх собак, проте існує проблема з відсутністю обладнаними спеціалізованими майданчиками. Створення такого простору дозволить об’єднати власників собак для обміну інформацією та досвідом, проводити заняття з кінологами, зняти соціальне напруження з цього питання.
Облаштування майданчику не передбачає видалення зелених насаджень. Майданчик знаходиться в глибині лісу, що обмежує прямий контакт з іншими людьми, не учасниками процесу. На земельній ділянці вже покладено фундамент. Роботи по облаштуванню передбачатимуть лише покос трави та встановлення елементів для вигулу, а також декілька собачих вбиралень (за необхідності).
Місце розміщення: м. Вишгород, вул. Кургузова, ліс праворуч від стадіону школи Сузір’я
Орієнтовна загальна вартість: 50 000 гривень 00 коп.

Image converted using ifftoany

Скульптурна експозиція «Вишгород — Спіраль часу»
Скульптура являє собою спіралевидний конус. На спіралі розміщено характерні для нашого міста образи. Вінчає скульптуру стилізована фігура княгині Ольги. Послідовність викладу деталей образів характеризує плинність часу й повернення до історичних джерел. Для мешканців міста експозиція нестиме інформаційне та історико культурне значення. Проект спрямований на популяризацію історії міста та підвищення його туристичної привабливості.
Місце розміщення: Набережна Київського водосховища.
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

Читайте ще:  Грандіозне свято родинних традицій у Вишгороді

Творчі сезонні вечори «Талант поза часом»
Цей проект передбачає творчі зустрічі аматорів, творчих людей поважного віку, раз на квартал (зимові, весняні, літні та осінні зустрічі) з метою реалізації творчих здібностей та сприяння духовному розвитку особистості. Проект дозволить виявити таланти та творчі здібності серед людей поважного віку нашого міста та створити якнайкращі умови для задоволення потреб у самовираженні для суспільного визнання та поваги з боку оточуючих та формування нових інтересів у людей поважного віку.
Зустрічі передбачають – виступи різножанрових колективів: вокал (соло, дуети, ансамблі тощо), художнє читання, хореографія, спорт, гра на музичних інструментах, майстер класи та інше.
Потреби: приміщення, апаратура (музичний супровід), інформаційна та технічна підтримка, ведучий, сценарій, заохочувальні призи яскравим талантам.
Місце проведення: Приміщення комунального закладу Джерело (актова зала).
Орієнтовна загальна вартість: 75 000 гривень 00 коп.

«На жаль не всі проекти дійшли до голосування у зв’язку з неповним оформленням проектів або у зв’язку з поданням проектів, які поза компетенцією міської ради. Проте авторів відхилених проектів буде запрошено на робочу експертну зустріч для обговорення можливих інших варіантів реалізації їх ідей», —  запевняє Тетяна Бражнікова.
Докладніше ознайомитись із проектами та проголосувати можна: в електронному вигляді — на офіційному сайті міської ради (на платформі «Розумне місто»), та в паперовому вигляді — у каб. 24 (перший поверх) та каб. 66 (третій поверх) адмінбудинку за адресою: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1.
В пунктах голосування при собі необхідно мати паспорт. На бланках для голосування громадяни України, які належать до територіальної громади міста Вишгород, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування завдань одну пропозицію щодо поточних видатків та одну пропозицію щодо капітальних видатків.

Читайте ще:  План «Перехоплення»: поліція Васильківщини затримала озброєних нападників

Довідка: Громадський бюджет – демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому кожна мешканець населеного пункту має змогу впливати на що витрачати муніципальний бюджет.

Теги: Вишгород, голосування, Громадський бюджет, проекти Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації