Скандал довкола вишгородських садочків: “Чебурашку” та “Ластівку” можуть закрити

648 0 0

 

У соцмережах розгорівся скандал довкола вишгородських садочків “Чебурашка” та “Ластівка”.  Один з мешканців міста проник на  кухні цих закладів і розповів, що ремонт тут, начебто, і досі триває, а їжу готують в неналежних умовах.

Вишгородський міський голова таку інформацію заперечує.

Перевірити стан  кухонь  вирішила і  знімальна група “Погляду”. Директор дитячого садочку “Чебурашка”  розповів, що ремонт дійсно створював певні незручності. Зараз приміщення вже повністю оздоблене, а умови  відповідають всім санітарним  нормам.

Готують згідно з графіком, без затримок. Кухар Тетяна розповіла, чим сьогодні годуватимуть малечу в обід.

Вона обурена розповсюдженою в інтернеті інформацією. Запевняє, що для дітей  готують лише найкраще.

Директор закладу, до того ж, запевнив –  продукти довгострокового зберігання  не використовують. Лише все найсвіжіше.

Зі слів Вишгородського міського голови, будівництво садочків відбувається за програмою співфінансування з обласною адміністрацією. Завдання  було завершити будівництво до кінця року. Але  зробити це вже не встигнуть, закінчать роботи, скоріше за все, у травні наступного року. Свою частку грошей місто повністю виплатило. Фінансування від Київської облдержадміністрації певний час не надходило. Виплати відновили лише недавно. Що ж до умов у садочку, на думку Олексія Момота, проблему створюють навмисно.

Читайте ще:  Господарський суд Київської області ухвалив рішення на користь забудови у Бучі

До нового року планують  завершити встановлення вікон, даху та утеплити приміщення, щоб перейти до виконання   внутрішніх робіт.

Цей інцидент прокоментував Вишгородський міський голова.

Реконструкція дитячих садочків ще триває. Приміщення кухні мають зробити зовнішні роботи, всередині вже все готово. Проведені комунікації, роботи з підлоги та стелі завершені. Санітарну обробку приміщення поведено, відповідає всім нормам.

 

 

 

 

Теги: благоустрій, виконком, Вишгород, Вишгородський район, Влада, дитячі садочки, Діти, екологія, забудова, київщина, міська рада, Погляд, садочки Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації