Сімейний лікар Валентина Карпунь першою у Василькові заключила 1800 декларацій

770 0 0

У Василькові медична реформа почала активно впроваджуватися з 1 липня, адже нестача технічного обладнання унеможливлювали розпочати цей процес раніше. Незважаючи на це, у місті є лікарі, яким довіряють своє здоров’я найбільше. Про це свідчать факти: за 2 місяці 1800 укладених декларацій. Йдеться про лікаря сімейної медицини Валентину Карпунь, яка має 41 рік стажу роботи, з яких 33 роки пропрацювала у Василькові.

Сімейний лікар Валентина Карпунь першою у Василькові заключила 1800 декларацій
Журналіст ІА «Погляд» поспілкувалася з Валентиною Карпунь та з’ясувала подробиці життя лікаря, який стільки років присвятив покращенню здоров’я своїх пацієнтів.
Родом із Горловки Донецької області Валентина Карпунь у 1977 році закінчила лікувальний факультет Запорізького медичного інституту за спеціальністю «лікувальна справа». Проходити інтернатуру дівчину направили до Умані. Саме там вона зустріла свою долю – Олега Федоровича, якого також направили до Умані навчатись в інтернатурі після закінчення Київського медичного інституту. В Умані молоді лікарі прожили 7 років. За цей час створили сім’ю, народили сина та доньку, а потім, у 1985 році, були переведені в м. Васильків, де Олег Карпунь спочатку працював терапевтом, а згодом – лікарем-фтізіатром, а Валентина Карпунь усе життя пропрацювала терапевтом.
«Я все життя мріяла стати лікарем, – зізнається Валентина Іллівна. – На щастя, моя мрія здійснилась. Хоч часом і буває важко, але роботу я свою дуже люблю. Мені неодноразово пропонували вищі посади, але я щоразу відмовлялась, адже хочу займатися лікуванням людей. На цій дільниці, яку в народі називають «Западинка», працюю вже 31 рік у парі з медичною сестрою Надією Деревянко. За цей довгий час ми стали не просто колегами, а добрими друзями».
Саме завдяки такому успішному тандему з Надією Іванівною та її допомозі й підтримці Валентина Іллівна за короткий час підписала максимальну кількість декларацій із пацієнтами, довіра й любов яких – найкраще свідчення професіоналізму будь-якого лікаря.

Читайте ще:  Арештовано майно та грошові активи групи компаній «БРСМ-Нафта»

Теги: 1800 декларацій, Васильків, Медицина, медична реформа, сімейний лікар Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації