Сімейні змагання в Ірпені

135 0 0

В Ірпені відбулися традиційні сімейні змагання “Тато, мама, я — спортивна сім’я”. Серед учасників – родини, які представляли різні навчальні заклади Ірпінського регіону. Батьки, разом з дітьми, змагалися на швидкість та витривалість. Люба, Артем та Матвій постійно займаються спортом. Але в подібному єдиноборстві беруть участь вперше, та вже переконалися – такі спортивні свята неабияк об’єднують родини.
А ось Євген, Наталія і Дар’я, можна сказати, ветерани. Два роки тому у цьому спортивному конкурсі вони здобули перемогу. Вирішили спробувати свої сили знову.
Такі змагання в Ірпені проводять вже більше двадцяти років поспіль. Охочих взяти участь у конкурсі ніколи не бракує, Цього року таке бажання виявили 17 сімей.
Учасники не лише змагались, але й розважались. Вітали малечу Дід Мороз зі Снігуронькою. У перервах команди завзято підтримували танцювальні колективи. А нагородою стали грамоти, солодкі призи та згуртовані сім’ї.

 

Читайте ще:  На стадіон вишгородської школи виділили ще 9 млн грн

Теги: Mісто, благоустрій, Змагання, ирпень, ірпінь, київщина, Новий рік, Погляд, Приірпіння, свято, Сім'я Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації