Шулявський міст закриють на півторарічну реконструкцію

795 0 0

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.11.2007 No 1456 «Про реконструкцію транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському районі м. Києва», на Шулявському шляхопроводі вже почалися першочергові підготовчі роботи — перенесення інженерних мереж.

Проект реконструкції Шулявського шляховода був прийнятий ще минулоріч. Відповідно до нормативних термінів будівництва та експертного звіту ДП  «Укрдержбудекспертиза» роботи з реконструкції триватимуть 17,5 місяців.

Замовником реконструкції транспортної розв’язки визначено Дирекцію будівництва шляхово-транспортних споруд Києва.

Найближчим часом фахівці внесуть часткові зміни в організацію руху в районі. Потім відбудеться його часткове обмеження. Організація дорожнього руху на період будівництва передбачає забезпечення роботи громадського та іншого транспорту проспектом Перемоги без змін.

shema obizdu

Схема об’їзду

Схема об’їзду
На час реконструкцію транспортної розв’язки Шулявський шляхопровід перекривається повністю.

Розв’язка біля метро Шулявська після знесення корпусу заводу “Більшовик” буде збудована у вигляді неповного листа конюшини з використанням прилеглих вулиць Антона Цедіка та Петра Нестерова. У напрямку вул Довженка – Гетьмана передбачено будівництвом шляхопроводу з 8 смугами руху.

Згідно експертного звіту вартість реконструкції складає 830,1 млн. грн. Фінансування об’єкту планується виконувати за бюджетні кошти.

Ілюстрації за джерелом: https://vechirniykiev.com.ua
Читайте ще:  6 листопада, 75 років тому, Київ  визволили від нацистських окупантів

Теги: Київ, транспортна розв"язка, Шулявський шляхопровід Розділи: Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

148 queries in 1,433 seconds.