Школа у Немішаєвому на межі руйнації

1093 0 0

 

Це не катакомби. Так виглядає підвал школи номер один у Немішаєвому, де навчаються 600 дітей. Він майже зруйнований і загрожує обвалом всієї будівлі. Директор навчального закладу зазначає, це одне з найнебезпечніших місць школи.

На межі життя і смерті Немішаєвська школа вже не перший рік. Загальноосвітній навчальний заклад збудовано кілька десятків років тому, і з тих пір капітального ремонту тут не було. А проблем, з часом, лише більшає. Одна з них —  залишки овочевого сховища, які досі не прибрали. Про це наголошує голова батьківського комітету.

У катастрофічному стані і їдальня, де щодня змушені харчуватися діти.

На цьому проблеми не закінчуються.  Школа не огороджена, тут часто б’ють шибки А відповідальних за це нема.  Кошти на ремонтні роботи мають виділятись Бородянським відділом освіти. Батьки неодноразово зверталися не лише туди, а й до управління освіти Київської області. Втім відповідей на свої запитання не отримали.

Більше того, з ініціативи районної адміністрації, півтора мільйони гривень вклали не в порятунок школи, а в побудову спортивного майданчика, який розвалився вже через місяць і також став небезпечним для школярів.

Читайте ще:  Соціальні виплати на дитину до 3 років збільшаться

За словами директора школи, Бородянська селищна рада виділила майже 300 тисяч на порятунок школи. Першочергові потреби — заміна освітлення, внутрішній ремонт, витяжка в їдальні.  Втім для подолання основної проблеми – реконструкції підвалу ще й не підступалися. Проект реконструкції, за словами директора школи, вже зроблено.  Але жодних робіт ніхто не розпочинав.

Якщо реконструкцію будівлі не почати негайно, все може закінчитися аж надто плачевно — школа може рухнути у будь який момент. Про наслідки такого і говорити не хочеться.

Теги: благоустрій, Влада, Діти, екологія, забудова, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Погляд, Приірпіння, Ремонт, спорт, школа Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації