Щоб не було запізно: профілактика дитячих суїцидів на Васильківщині

530 0 0

Днями правоохоронці Васильківського відділу поліції завітали до учнів Дослідницької загальноосвітньої школи, де провели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо недопущення випадків вчинення суїцидів дітьми.

Щоб не було запізно: профілактика дитячих суїцидів

Для захисту дітей від участі в «групах смерті», які втягують дітей у небезпечні ігри через мережу Інтернет, працівники ювенальної превенції проводять тематичні виховні бесіди та доводять актуальну інформацію спрямовану на роз’яснення всіх наслідків від участі в подібних закритих спільнотах. Крім того, під час зустрічей з учнями обговорюється безліч питань, що стосуються основних правил безпечної поведінки під час навчання та дозвілля, також акцентується увага на попередження випадків підліткової злочинності.

профілактика дитячих суїцидів на Васильківщині
Поліцейськими ювенальної превенції й надалі проводитимуться профілактичні заходи з метою подолання та недопущення такого негативного явища, як дитячі суїциди.

Джерело: Поліція Васильківщини

Читайте ще:  Кризова ситуація у Приірпінні поглиблюється унаслідок панування беззаконня та бездіяльності правоохоронців

Теги: Васильків, Васильківщина, Діти, Поліція, правоохоронці, профілактичні заходи, суїцид, школа Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації