Шахрайка-юрисконсульт з Білоцерківщини «нагріла» на 90 тисяч

380 0 0

Шахрайка-юрисконсульт з Білоцерківщини «нагріла» на 90 тисяч

Юрисконсульт приватного підприємства, що в Білоцерківському районі на Київщині, протягом трьох років ошукувала місцевих жителів та привласнила близько 90 тисяч гривень.

За інформацією поліції Київської області, 29-річна аферистка бралася за переоформлення спадщини, «допомагала» у видачі пайових коштів за оренду земельних ділянок та надавала інші платні послуги.

На роботі їй довіряли, тому без вагань видавали кошти, які не доходили до потерпілих та осідали в кишені зловмисниці. Касові ордери, що навали бухгалтери шахрайці для підпису клієнтам, жінка підроблювала та повертала.

Коли ж на підприємство почали звертатися люди з проханням повернути документи або кошти – запідозрили неладне. На той час аферистка народила дитину та перебувала в декретній відпустці.
Офіційно із заявами до поліції звернулися семеро потерпілих. До всіх молода шахрайка входила в довіру. Вік ошуканих громадян коливається від 32 до 55 років.

За фактами підроблення документів та шахрайства поліція відкрила кримінальні провадження. Зібрані всі необхідні докази. У скоєному жінка зізналася та шкодує про скоєне. Гроші громадянам так і не повернула.

Читайте ще:  На Білоцерківщині рятувальники ліквідували загорання житлового будинку

Справу наразі розглядають у суді.

 

Фото з інтернет-ресурсів

Теги: афери, Білоцерківщина Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації