Сесія в Тарасівці: скандальний генплан відправлено на доопрацювання

785 0 0

 

У Тарасівці відбулась сесія сільської ради. Найважливіше питання порядку денного — прийняття генерального плану. На засідання прийшли чимало мешканців села, місця у тісній залі всім не вистачало. Тож один з депутатів Тарасівської сільської ради вніс пропозицію, щоб сесію перенесли в будинок культури.

Але за це депутатська більшість не проголосувала. До того ж, сільський голова заявив, що на сесії згідно регламенту можуть знаходитись лише депутати.

Тим часом, довкола сільської ради зібрались люди у камуфляжній формі. Вони стверджували, що прийшли на сесію аби не допустити провокацій.

Громадські слухання щодо розгляду пропозицій Генерального плану села Тарасівка відбулись ще у 2015 році. Проте, пропозиції громадськості так і не були внесені до проекту. Тож генплан кілька разів відправляли на доопрацювання. Цього разу представники громади також активно висловлювались проти затвердження генплану.

Пропозиція про зняття питання щодо генерального плану була відхилена більшістю. Це вкрай обурило присутніх тарасівчан. Отже, депутат Михайло Майборода вніс її повторно.

Врешті-решт генеральний план вирішили вчергове відправити на доопрацювання.

Читайте ще:  Війна за земельну ділянку

Після цього більшість тарасівчан залишили приміщення сільської ради. Місцеві активісти зазначають, це ще одна перемога громади. Кажуть, поданий генплан несе неабияку загрозу для села.

Після зняття питання з порядку денного на сесії розглядали фінансові та земельні питання.

 

Теги: Влада, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Приірпіння, сесія, Тарасівка Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *