«Run-2018»: у Василькові на День міста відбувся 2-кілометровий пробіг

890 0 0

Цьогоріч Василькову виповнилося 1030 років із дня заснування його князем Володимиром Великим. Традиційно у другу суботу вересня васильківчани не лише святкували День народження рідного міста, відвідуючи урочистості, концерти місцевих артистів та запрошених зірок естради, а й взяли участь у спортивному заході «Run-2018» на дистанцію 2 км.

«Run-2018»: у Василькові на День міста відбувся 2-кілометровий пробіг
Близько 50 учасників віком від 16 років виборювали першість у легкоатлетичному забігу, який відбувався на центральній вулиці міста. Серед учасників уже другий рік поспіль був міський голова Володимир Сабадаш, а також депутати, керівники та спеціалісти всіх підрозділів виконавчого комітету Васильківської міськради. Крім того, у пробігу «Run-2018» взяли участь представники інших країн світу: з Америки – Боувенз Гріфін, з Грузії Рамаз Шіошвілі і Катерина Сухішвілі, яка, до речі, отримала приз самого найстаршого учасника.

Близько 50 учасників віком від 16 років виборювали першість у легкоатлетичному забігу
Переможці та призери були нагороджені цінними призами від виконавчого комітету Васильківської міської ради. Партнером змагань був Національний Олімпійський комітет України в Київській області. На заході допомагали волонтери – учениці НВК №4. Судді – висококваліфіковані, спортсмени міжнародного класу, які також були нагороджені грамотами та подарунками. Кожний фінішер отримав на згадку про участь ексклюзивну медаль.

Читайте ще:  В Обухові встановлено систему управління вуличним освітленням

Учасники пробігу «Run-2018» у Василькові

Серед жінок І місце виборола Лариса Бокщаніна, ІІ місце – Тетяна Костюк, ІІІ місце – Евеліна Березанська. Серед дівчат І місце дісталося Олександрі Бренгауз, ІІ місце – Аліні Саган, ІІІ місце – Катерині Вінтоняк. Серед чоловіків І місце посів Євген Бачинський, ІІ місце – Дмитро Радченко, ІІІ місце – Дмитро Троян. Серед молоді першість виборов Вадим Гнатюк, ІІ місце – Віктор Дзірун, ІІІ місце – Микола Волошинський.

Призи «Run-2018»: у Василькові

У рамках проведення пробігу «Run-2018» з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні та 20-річчя із заснування НОК України в Київській області відбувалося нагородження переможців фотоконкурсу «Спортивна історія міста» подяками за вагомий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури і спорту. Адже не всі мешканці міста можуть брати участь в інших спортивних змаганнях, проте усвідомлюють історичність старовинного міста Васильків.

Як повідомила журналісту ІА «Погляд» начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Евеліна Березанська, фотоконкурс «Спортивна історія міста» проводився серед молодих людей для підняття спортивного духу та збереження найкращих спортивних моментів. На міні-виставці всі учасники та гості пробігу могли оцінити найкращі роботи. Члени жюрі визначили переможців, ними стали: Олексій Смашний – І місце, Валерія Малінченко – ІІ місце, Іван Кушніренко – ІІІ місце.

Читайте ще:  Новий спортивний майданчик

Теги: «Run-2018», Васильків, День міста, легкоатлетичний пробіг, спорт, фотоконкурс Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації