«Розваги з поліцією» бабинецьких дітей

888 0 0

Батьків дітей із Бабинець, що зателефонували до поліції та повідомили про вбивство, оштрафують. На черговому засіданні адміністративної комісії Бабинецької селищної ради розглядали одразу три протоколи складені поліцією на батьків неповнолітніх дітей, які придумали собі такі «розваги з поліцією».

Секретар адміністративної комісії Олена Корнієнко розповіла журналісту ІА «Погляд» подробиці того, що відбулося.

«Такого за 2 роки роботи в комісії я не бачила: протоколи були складені поліцією на батьків неповнолітніх дітей Анну 13 років, Даніїла 13 років та Наталю 11 років», – розповідає Олена Корнієнко, – «Ці діти «розважалися» тим, що зателефонували до поліції та повідомили про вбивство, якого не було. Поліція приїхала на виклик та склала протоколи про завідомо неправдивий виклик, який вони здійснили. І на черговому засіданні адміністративної комісії ми розглядали ці протоколи, запросивши батьків з дітьми. Але з боку дітей я не побачила визнання провини, не почула якихось вибачень».

Нагадаємо, що завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, міліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Та штраф, який вражає своєю мізерністю, не лякає «жартівників». І відтак кількість неправдивих викликів не зменшується.

Читайте ще:  Бородянські рятувальники провели урок безпеки у Клавдіївській школі

«Протягом року ми розглядаємо багато подібних випадків. Особисто я не можу цього зрозуміти», – каже Олена Корнієнко, – «Невже цим дітям ніхто не пояснює, що такими речами не шуткують, невже вони в такому віці не розуміють, що коли вони так «розважаються», можливо десь поблизу когось дійсно вбивають, грабують або ґвалтують, а поліція не може терміново виїхати, бо складає протокол на таких «любителів пошуткувати». Тож, батьки, цікавтеся, будь ласка, життям своїх дітей, як вони проводять вільний час, з ким вони товаришують, чим займаються».

Ніколи не відомо, яким буде наступний крок таких «жартівник». Можливо згодом вони захочуть «зіграти по-крупному» і повідомити про закладену вибухівку? Та в такому випадки маленьким штрафом вони вже відбудуться, адже завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками – вже карають арештом на строк до шести місяців.

Теги: Бабинці, Бородянський район, Діти, неправдиві виклики, Поліція Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *