ЖК “Авіатор” в Гостомелі, журналістське розслідування

5713 1 2

Ірпінь насичений рекламними білбордами про продаж квартир. Привабливі ціни та запаморочливі знижки… Що стоїть за обіцянками забудовників? І що приховано від очей простого покупця?
Ви коли-небудь бачили, щоб у рекламі новобудови було написано: «Вибачте, у нас не все найкраще: вікна — так собі, ліфти — не зовсім те, про світло і газ — навіть не мрійте, проте…»

Трапляється, що мрії про нову квартиру обертаються проблемами. Героїня нашої програми поділилася своєю історією щодо купівлі квартири в Приірпінні.

Читайте ще:  Розслідування Приірпіння - "замуровані жителі". Дивіться у спеціальному репортажі Світлани Гуренко

Розділи: Розслідування Приірпіння
share TWEET SHARE share
Коментарі
  1. -

    ЖК “Авіатор” – це нова назва старого будівельника. Був “Будрегіонінвест”, потім змінили на “Авіатор”, тому що “Будрегіонінвест” побудував ЖК “Бучанський” – немає відповідного трансформатору. Тому оплату стягують по комерційних тарифах. Старожили говорять, що сплачують так вже майже три рокі. Оплата РЕС через 2 посередника, тому, що РЕС трансформатор не приймає. Він дуже слабкий. Тому, хто не хоче сплачувати по комерційних тарифах, обіцяють відключити світло взагалі. Також різни керівники виникають на кожній будинок. Тому офіс продаж той самій – на Шевченко, Буча, а фірми різні. Рекомендую купувати квартири в великих будинках, тому що маленькі фірмі не можуть потягнути витрати на нову трансформаторну підстанцію і знаходять випадковий вариант на час будівництва, а потім ви самі повинні шукати вихід. Нам пропонували побудувати трансформаторну підстанцію за свій кошт (1 млн. грн.). Поки Ви не здали гроши, як інвестор, з Вами гарно розмовляють, а потім, коли стягують гроши на ТП, вони перестають розмовляти вічливо. Є богато статей про результат будівництва у Ірпені, Бучі, є ролики з протестами обманутих інвесторів. Шукайте, кому цікаво і хто мені не вірить.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *