Розпочато судовий розгляд справи за позовом ГО “ЗНПС “Дружба” до Ірпінської міськради

405 0 0

23 липня в Київському окружному адміністративному суді розпочато розгляд справи по суті за позовом громадської організації “Дружба” до Ірпінської міськради. В позивних вимогах, представники громадської організації просять суд скасувати прикінцеві положення нормативно-правового акту міськради. Йдеться про “Порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Ірпінь”.

Згідно положення міськради, пайову участь забудовникам можливо зарахувати не тільки грошима в бюджет, а й різноманітними послугами. В своєму вступному слові заступник голови правління громадської організації “Дружба” Неля Лавровська заявила, що це протиречить закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”. Проте, представник відповідача послалася на те, що позивач не довів порушення своїх прав.

Після вступного слова, суд розпочав допит свідків. До зали судового засідання запросили депутатів Ірпінської міської ради VII-го скликання — Богдана Мельничука та Сергія Глиняного.

Щоб підтримати позицію громади, до судової зали завітали мешканці Ірпеня та депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський.

Наступна стадія слухань — дослідження доказів по справі. А поки суддя оголосила перерву в засіданні до 26 липня.

Читайте ще:  На Макарівщині знову горів торф

Теги: благоустрій, виконком, забудова, київщина, суд Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *