Розгляд апеляційної скарги Прокуратури Київської області про парк у Вишневому перенесли на 20 червня

755 0 0

13 червня було призначено розгляд апеляційної скарги Прокуратури Київської області та Громадської організації «Діти Вишневого» про припинення будівництва житлового кварталу замість затвердженого у генеральному плані міста парку. Судді перенесли засідання на 20 червня у зв’язку з заявою представника забудовника ТОВ «Євро 2000», який сказав, що він не ознайомлений з матеріалами справи.

На території, що знаходиться по вулиці Машинобудівників, близько 2 років точиться боротьба забудовника та громади. Ще в 2007 році Вишневська міська рада здала в оренду ділянку площею 10,2516 га компанії ТОВ «Євро 2000». За словами членів громадської організації «Діти Вишневого» міська рада голосування не проводила і про рішення не повідомила.

22 березня 2018 року року Господарським судом Київської області  було відмовлено Прокуратурі Київської області у задоволенні позову  припинення договору оренди земельної ділянки, на якій відбувається забудова ТОВ «Євро 2000». За словами громадського діяча Людмили Мартиненко одразу після закінчення судового засідання на ділянці почалось активне будівництво, яке охороняло близько 50 «тітушок». Громадська організація «Діти Вишневого» та Прокуратура Київської області подали апеляцію таке рішення.

Читайте ще:  У Гостомелі за нанесення смертельних ножових поранень  затримано підозрюваного

8 червня активістам вдалося добитися від господарського суду Київської області заборону проводити забудову та здійснювати будівельні роботи , а також забороні видавати ТОВ «ЄВРО 2000» дозвільні документи на будівництво наступних черг. Але, попри заборону суду, ТОВ «ЄВРО 2000» продовжує будівництво, завозяться нові будматеріали, поліція  бездіє, хоча такі дії забудовника містять склад злочину передбачений ст..382 Кримінального кодексу України.

На суді були присутні активісти організації «Діти Вишневого», представники Вишневської міської ради та представник від ТОВ «Євро 2000». Останній подав клопотання про ознайомлення з матеріалами справи, через що суд перенесли на 20 червня без пояснення причини.

«Відповідно до положень Господарського-процесуального кодексу України, у суду не було підстав для оголошення  перерви, більш того суд оголосив перерву навіть не заслухавши думку сторін, що є порушенням», – говорить Олеся Романенко, голова громадської організації «Діти Вишневого. «Крім того, представник «Євро 2000» подав відзив на нашу апеляційну скаргу, а це означає, що з матеріалами він ознайомлений».

Розділи: Вишневе, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *