Розфарбувати сірі будні школярів

773 0 1

Креативно і по-сучасному підійшли до підготовки навчального закладу до 1 вересня у с. Плесецьке, що на Васильківщині.

Розфарбувати сірі будні школярів
Для всебічного розвитку школярів, для виховання у них почуття прекрасного та для створення гарного настрою Плесецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів розмальовують змістовними і корисними картинками.


Ідея розмалювати приміщення школи належить директору Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмилі Савченко. Колеги й батьки, яким небайдуже, де будуть вчитися їхні діти, з радістю підтримали креатив Людмили Миколаївни і взялися до справи, адже до початку навчального сезону часу залишилося не так багато.

«Кожен малюк у нас має певний зміст, для цього ми дуже багато вивчали матеріалів, обирали картинки, – розповідає директор Плесецької школи Людмила Савченко. – Для початкових класів у коридорах зробили сонячну систему, оскільки природничі зв’язки діти починають вивчати з 1 класу на уроках природознавства. Також малюнки повинні чомусь навчати: наприклад, різнокольорові олівці допоможуть вивчити кольори, а табличка множення на стінах постійно буде перед очима у школярів. Наразі малюємо родовідне дерево, де поставлять відбитки своїх долоньок усі першокласники. У вестибюлі – соняшники і маки – символи українських традицій, а також державна символіка. На підлозі в коридорах плануємо зробити гру «класики» у вигляді ракети, намалюємо геометричні фігури. Такі плани у нас до 1 вересня, а для старшокласників будемо розмальовувати приміщення на осінніх канікулах».


Фото – зі сторінки Плесецької ЗОШ І-ІІІ ст. у мережі Facebook

Читайте ще:  Потік машин з ірпінської траси може стати причиною трагедії в Києві

Теги: Васильківщина, Освіта, підготовка до 1 вересня, школа, школярі Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

143 queries in 1,880 seconds.