Романтичний парк на Васильківщині

2198 0 0

До Дня Незалежності у селищі Гребінки Васильківського району реконструйовано центральний парк.
На Васильківщині з’явилося ще одне місце для відпочинку. Нещодавно завершився капітальний ремонт центрального парку в смт Гребінки Васильківського району. Вартість робіт становить 1 млн 460 тисяч гривень.
У парку облаштовано газони, проведено водополив, влаштовано пішохідні доріжки, освітлення, висаджено зелені насадження, а також є доступ до безкоштовного wi-fi.

Алея закоханих у парку в смт Гребінки Васильківського району
Головна фішка парку – алея закоханих, оскільки саме тут збирається молодь і закохані пари. «На вході до парку розміщена велика арка у вигляді серця. Там же викладене плиткою серце, яке світиться у нічний час, – розповіла журналісту ІА «Погляд» Лариса Осьмак, заступник селищного Голови Гребінківської селищної ради. – На центральній алеї можна бачити топіарну фігуру «Поцілунок», яскраві лави для сидіння. Неподалік – металева скульптура із серцями і пташками. Майже в кінці алеї є місток закоханих, де вже висить перший замочок як символ вічного кохання. Біля альпійської гірки із штучних камінців витікає струмочок».

Топіарна фігура "Поцілунок" у Гребінківському парку на Васильківщині
Схоже, це місце стане улюбленою зоною усіх закоханих, а також молодих батьків. У центрі парку – дитячий майданчик, доповнений у цьому році трьома фонтанчиками, що світяться вночі.

Читайте ще:  Міжнародні змагання з кінного спорту відбулись на Васильківщині

Фонтанчики, що світяться уночі, в парку в Гребінках на Васильківщині

Теги: Васильківщина, відкрито парк, Гребінки, оновлений парк, парк, реконструкція Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації