Реформа в дії: жителі Борисполя та району більше не зможуть викликати швидку

735 0 0

Відтепер невідкладну допомогу будуть надавати лікарі загальної практики.

Нещодавно на ім’я міського голови Борисполя Анатолія Федорчука надійшов лист із районної державної адміністрації із повідомленням про те, що невідкладна медична допомога більше не надаватиметься жителям міста. В листі зазначалося, що мешканцям району надання невідкладних медичних послуг також буде припинено.

Повідомляють “Вісті”.

Зміни пов’язані із новою Концепцією реформування системи охорони здоров’я, яка затверджена Урядом та передбачає надання невідкладної медичної допомоги населенню лікарями загальної практики — сімейної медицини. Так, згідно нового чинного Наказу МОЗ від 19.03.2018, порядок надання в межах первинки невідкладної медичної допомоги здійснюється відповідно до режиму роботи амбулаторій та годин прийому пацієнтів лікарем. Це означає, що після завершення робочого часу амбулаторії на виклик ніхто не приїде, окрім передбачених законом випадків екстреної допомоги (інфаркт, інсульт, травми внаслідок ДТП або інші, що можуть порушити життєві функції).

Нагадаємо, до цього часу при виклику на лінію 103 диспетчер приймав рішення про необхідність виїзду бригади невідкладної чи екстреної допомоги.

Читайте ще:  Пожежа на Бородянщині: є загиблі

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share