‎Пункт обігріву і допомога безхатченкам у Василькові

255 0 0

Ми вже неодноразово писали про благодійні акції, які проводять волонтери благодійного фонду «Допомога ближньому»: це й організація гарячих обідів щосереди та щосуботи для людей, які опинились у складних життєвих обставинах, це й щомісячна акція у мережі магазинів «Сільпо» по збору продуктів харчування та засобів гігієни для дітей із малозабезпечених, багатодітних родин та з особливими потребами, це і збір необхідних речей для наших бійців, які захищають цілісність України на Сході.


Із настанням великих морозів (нижче 15 градусів) за сприяння Васильківської міської ради також буде діяти пункт обігріву і в нічний час із 21-00 до 6-00 за адресою: вул. Шевченка 15 (вагончик навпроти Миколаївської церкви).

‎Пункт обігріву і допомога безхатченкам у Василькові
У пункті обігріву працюватимуть як волонтери БФ «Допомога ближньому», так і соціальні працівники, які не лише допоможуть безхатченкам зігрітися, але й проводитимуть серед них методично-роз’яснювальну роботу, повідомлятимуть, куди можна звернутися для отримання необхідної допомоги.

Ті, у кого є бажання допомогти будь-чим (принести продукти, теплий одяг тощо) або самому безпосередньо приєднатися до команди волонтерів, можуть звертатися до благодійного патруля «Допомога ближньому» за телефоном: (063) 970-06-02 (Інесса).

Читайте ще:  Двоє туристів з Ірпеня три години блукали нічними Карпатами


Волонтери благодійного патруля привітали з Різдвом багатодітну родину, в якій 11 дітей

Теги: безхатченки, благодійність, Васильків, волонтери, Допомога ближньому, допомога нужденним, пункт обігріву Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації