Пташиний могильник на Вишгородщині: авторів злочину заарештовано на 60 діб

935 0 0

Власників “Гаврилівських курчат” затримали за підозрою в створенні пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища у Вишгородському районі.

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України Національною поліцією України викриті численні факти порушення “Агромарс” (ТМ “Гаврилівські курчата”) правил екологічної безпеки та санітарних норм.

З метою заощадження коштів на проведення вказаних заходів власники «курячого» бізнесу організували утилізацію відходів шляхом їх захоронення на земельних ділянках, а також створення стихійних сміттєзвалищ, так званих могильників.

Власників підприємства заарештовано на 60 діб із правом застави. Таке рішення прийняв Печерський суд, повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

Отже власник агрохолдингу екс-нардеп Партії регіонів Євген Сігал заарештований на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн.

Співвласницю холдингу “Агромарс” Марину Сігал затримали під вартою на 60 діб із можливістю  внесення застави у розмірі 90 млн грн.

А керівника структурного підрозділу підприємства, за даними проекту “Стоп корупція”, виконавчого директора Марченко, заарештовано на 2 місяці із правом звільнення під заставу у 84 млн грн.

Читайте ще:  Пташиний могильник: Суд відпустив власника "Гаврилівських курчат"

За даними ГПУ, внаслідок цих порушень довкіллю завдано збитків на понад 200 мільйонів гривень.

Теги: Гаврилівка, Гаврилівські курчата, Генеральна прокуратура, забруднення навколишнього середовища, кури, пташиний могильник Розділи: Вишгород, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *