Приземлення було м’яким: у Василькові тренувалися військові парашутисти

440 0 1

Фахівці пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Повітряних сил України покращили професійні навички та здійснили приземлення на водну поверхню.

У Василькові тренувалися військові парашутисти
Нещодавно у Василькові на аеродромі бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України проведено навчально-тренувальний збір з особовим складом спортивної команди з парашутних видів спорту, фахівцями пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Повітряних Сил та інших видів силових структур Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-центр повітряного командування «Центр».
Головною метою збору була підготовка парашутистів, підтримання їх рівня натренованості у виконанні стрибків із парашутом на понадграничну дальність, з граничномалих висот у простих та складних метеорологічних умовах удень та вночі та на водну поверхню.
Під час стрибків на тверду поверхню (аеродром), а також у ході відпрацювання стрибків на водну поверхню та організацію евакуації парашутистів із води за допомогою моторних човнів підтверджувався професійний вишкіл і натренованість парашутистів, тому всі заплановані заходи успішно виконані.

Читайте ще:  У Вишгороді відкрилася школа юного бджоляра

Теги: Васильків, Військові навчання, парашутисти, тренування Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *