Протягом року прокуратура повернула державі майже 6 га земель Біличанського лісу вартістю понад 40 мільйонів гривень

783 0 0

Протягом року прокуратура повернула державі майже 6 га земель Біличанського лісу вартістю понад 40 мільйонів гривень

Завдяки позиції прокуратури Київської області протягом поточного року задоволено ряд позовів про витребування з чужого незаконного володіння на користь держави майже 6 га земель Біличанського лісу (загальна вартість — понад 40 млн грн).

Як з’ясувалося, у 2008-му та протягом останніх років Коцюбинська селищна рада приймала рішення, на підставі яких громадяни незаконно отримали у власність лісові землі Біличанського лісу.

Отже, селищна рада роздала землі лісового фонду для будівництва та обслуговування житлових будинків, вийшовши за межі своїх повноважень щодо вилучення та зміни їх цільового призначення. Адже це відноситься винятково до компетенції Кабінету Міністрів України.

Завдяки наполегливій позиції Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури протягом 2018 року задоволено 42 позови щодо повернення державі з незаконного володіння громадян майже 6 га земель Біличанського лісу загальною вартістю понад 40 млн грн.

На сьогодні прокуратура Київської області й надалі вживає заходів щодо протидії незаконному вилученню та знищенню лісів, а також повернення державі земель лісового фонду.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Читайте ще:  Де плитка?

Теги: Біличанський ліс, Земля, київщина, коцюбинське, ліс, Приірпіння, Прокуратура Розділи: Київщина, Коцюбинське, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *