Прокурор Київщини Дмитро Чібісов повідомив про підозру Миколі Єременку, який самопроголосив себе в. о. голови Коцюбинської селищної ради, підробиши документи та печатку

830 0 0

14 травня прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату Коцюбинської селищної ради VІІІ скликання у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення офіційного документа, повторне підроблення офіційного документа, використання завідомо підробленого документа, підроблення печатки) КК України.

Так, прокуратурою встановлено, що згаданий депутат підробив і підписав рішення Коцюбинської селищної ради, відповідно до якого його було обрано секретарем ради.

У подальшому зловмисник, як в.о. секретаря Коцюбинської селищної ради, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо дострокового припинення повноважень діючого селищного голови та підписав його.

Продовжуючи свій злочинний умисел, спрямований на призначення себе на посаду виконуючого обов’язки голови Коцюбинської селищної ради, цей депутат використав завідомо підробленні рішення Коцюбинської селищної ради, подавши їх до відділу державної реєстрації виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Прокурор Київщини Дмитро Чібісов повідомив про підозру Миколі Єременку, який самопроголосив себе в. о. голови Коцюбинської селищної ради, підробиши документи та печатку

Щоб завірити підроблені документи відтиском гербової печатки Коцюбинської селищної ради, зловмисник звернувся до коцюбинського селищного голови з вимогою її надання.

Однак, отримавши від цієї посадової особи відмову про передачу гербової печатки, депутат замовив її виготовлення. Таким чином у нього на руках опинилася нова печатка Коцюбинської селищної ради.

Читайте ще:  Фіскали ліквідували схему мінімізації сплати податків, що діяла на Чернігівщині та Київщині, та арештували майже 2 мільйони гривень

Використовуючи підроблену гербову печатку, зловмисник затвердив підроблені документи щодо рішення Коцюбинської селищної ради про дострокове припинення повноважень Коцюбинського селищного голови та про своє виконання обов’язків на цій посаді.

Триває досудове розслідування. Нагадаємо, що санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

Наскільки випливає з обставин справи, згаданою особою виявився Микола Єременко.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Теги: ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, київщина, коцюбинське, Микола Єременко, Приірпіння, Прокуратура Розділи: Головне, Київщина, Коцюбинське, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *